Upcoming performances with SALT art & music

Oslo · May 29 2024 at 7:00pm

Oslo · Jun 3 2024 at 7:30pm

Oslo · Jun 4 2024 at 7:00pm

Oslo · Jun 4 2024 at 7:00pm

Oslo · Jun 5 2024 at 7:30pm

Oslo · Jun 6 2024 at 7:30pm

Oslo · Jun 6 2024 at 8:00pm

Oslo · Jun 9 2024 at 11:30am

Oslo · Jun 10 2024 at 8:00pm

Oslo · Jun 10 2024 at 8:30pm

Oslo · Jun 11 2024 at 7:00pm

Oslo · Jun 11 2024 at 7:30pm

Oslo · Jun 11 2024 at 8:30pm

Oslo · Jun 12 2024 at 7:00pm

Oslo · Jun 13 2024 at 7:00pm

Oslo · Jun 14 2024 at 6:00pm

Oslo · Jun 15 2024 at 6:00pm

Oslo · Jun 15 2024 at 7:00pm

Oslo · Jun 16 2024 at 8:00pm

Oslo · Jun 18 2024 at 7:00pm

Oslo · Jun 18 2024 at 7:00pm

Oslo · Jun 19 2024 at 6:00pm

Oslo · Jun 19 2024 at 8:30pm

Oslo · Jun 19 2024 at 9:00pm

Oslo · Jun 20 2024 at 6:00pm

Oslo · Jun 22 2024 at 7:00pm

Oslo · Jun 23 2024 at 11:30am

Oslo · Jun 25 2024 at 7:00pm

Oslo · Jun 26 2024 at 6:00pm

Oslo · Jun 26 2024 at 9:30pm

Oslo · Jun 27 2024 at 9:00pm

Oslo · Jun 27 2024 at 9:30pm

Oslo · Jun 29 2024 at 3:00pm

Oslo · Jul 1 2024 at 8:00pm

Oslo · Jul 4 2024 at 7:00pm

Oslo · Jul 4 2024 at 7:00pm

Oslo · Jul 5 2024 at 7:00pm

Oslo · Jul 6 2024 at 7:00pm

Oslo · Jul 6 2024 at 7:00pm

Oslo · Jul 7 2024 at 7:00pm

Oslo · Jul 9 2024 at 9:00pm

Oslo · Jul 10 2024 at 7:00pm

Oslo · Jul 10 2024 at 9:00pm

Oslo · Jul 11 2024 at 7:00pm

Oslo · Jul 11 2024 at 9:00pm

Oslo · Jul 12 2024 at 7:00pm

Oslo · Jul 13 2024 at 7:00pm

Oslo · Jul 13 2024 at 7:00pm

Oslo · Jul 13 2024 at 9:00pm

Oslo · Jul 15 2024 at 8:00pm

SALT art & music presale password sources

There are several methods to buy tickets early during a presale, both with and without a presale code.

SALT art & music has also appeared with:

Oslo Humorfest

Oslo Fringe Festival

VRØVL

Supersøndag

Utfordrerne (Stand-up)

English Standup Oslo

Jazzramp

Stand-up på SALT

Standup med Mert og venner

Impro på SALT

Bootyswing Burlesque

Improlaps

Blue Monday Slam

Dronningimpro

Spelet om Trona

Bysommer

Fjas Impro

Burlesque Bingo

Friends - the one where everyone drinks

Nesten Lættis Impro

Norway Clown Festival

Finn Bjelkes pop quiz

FLO:P - Åpen humorscene for alle

Naustet Viseklubb

Klubbkveld på SALT

Varm melk med honning

TRE FREKKE OG HAN KJEKKE - 7 forestillinger på 7 dager

SAYKOLUHJEE

Dette Teateret presenterer: Peter Pan

PEER!

Punchline!

Kunstig humor

SVARTNISSEN - en julerevy for barn

Bingo BAR på SALT

Quiz og afterwork med quizmistress Austinat

Einars Kviss på SALT

Open Drag Stage Night

Karaoke Karl & co

Vokalisten er syk - livekaraoke

The striped clowns

Offerspill Sjakkfestival 2023

Great Garlic Girls

Humorcuppen - Den Gylne Saltstang

Kultur'ish

Oslo Pride

Quiz på SALT

Dagspass – Oslo Humorfest

Quizcamp

Mike Schubert - podcast

I didn't know that about you

Magnus’ Musical Madness

Total Musikal

Den Rette

Fortellerfestivalen

Serendip

Serendipfestivalen

Blå Caps Impro

Havstrøm

Atle Fretheim

Tullegutt med Martin Marki

Tre Sma Kinesere

Ready For It

Humle

The Rocky Horror Picture Show

Peak Performance

TAM humor

Sarahs Powerpoint-kaos

Normal Underholdning

English Standup Oslo – Summer Takeover!

Blåsemafian

Moon Hooch

Marbles

Little Ladder

La det Swinge! En Eurovision-fest

Kefeider

Kvinner i kulissene

Konspirasjonspodden

Amanda Ginsburg

Mats Eilertsen

Szpaku

Nora Legrand

Ballaclava impro

Maria Stavang

Manna

Tre frekke og han kjekke

Bibby's Bonanza of Bizarre

Tempers

R.A.P. Ferreira

Robert Post

Monologbonanza

Lyse Netter

Rare DM

Tom Roger Aadland

Runtown

Xavier Valverde

Du vil ikke tro hva som skjer på slutten

Seksuell

Falito

Jack Botts

Krissy Mary

XTZ INFINITY

Kanta Dab Dab

Ash & Thorns

Magda Mihaila

Ravi

Matt Schofield

Ane Bjerkan

Das Body

Oyafestivalen

j00

Days of August

Future Nostalgia

Kniv & Gaffel

Sløtface

Axel Frønes

Veps / SALT

FLYT BRG GRL

Anna Kajander

Kollaps

Mouth Wound

Of the Wand & the Moon

Way Down The Rainbow

Theo Myling

Magnus Børmark

NRK P3 Urørt

August Kann

Beverly Kills

Erling Ramskjell

Hygge Korpsensemble

CAJA

Dønn seriøs kunst

Silja Sol

Homsen & Bomsen

Flame Princess

Dragcore

Darius Emadi: Hot ticket

Kalandra

Weird Sisters

Marie Løvås

Randi Oline

Red Hot

Cupfinalefest i Oslo

Di Derre

The Other End

Mardi Gras Party

Jonathan Floyd

Kong Ubu

3TOS

Varietéshow til støtte for Palestina

Det Skandaløse Orkester

DJ Ursula

Cabaret of Death

Silent Disco Club

A Girl Just Wanna Have Fun

Karol Modzelewski

Jim Swann

A2A Club Concept

Steikje Løye med Oskar

Ole Henry Snildalsli

Trekvinnsrevy

Foy Vance

SKRELLBONANZA

Queer the W*ack

PRIDE-ETTERFEST // SUNSHINE KOLLEKTIV

SAYKOLUHJEE: Hakuna & Matata

SAYKOLUHJEE: Earth & Alien

SAYKOLUHJEE: Shrimp & Rice

OSLOEROTICxPRIDE

Baarli og Benjamin går i terapi

God Natt, Oslo

HOUSENFUNKn’DISCO

Teater Pappvin: Flash forward

D'sound

XTZ impro

Ingrid Olava

Bare Egil Band

Signe Marie Rustad

Jonas Alaska

Noora Noor

Erlend Ropstad

Klossmajor

Oystein Greni

Ævestaden

OnklP

Thea & The Wild

Tommy Tee